Ana Sayfa / Manşet / MEDİCAL PARK’ BİRYILINI DEGERLENDİRDİ

MEDİCAL PARK’ BİRYILINI DEGERLENDİRDİ

  MEDİCAL PARK MERSİN HASTANESİ GENEL MÜDÜRÜ DR. İLKER YILMAZ, ÇALIŞMALARI ÇERÇEVESİNDE MERSİN BASINININ DA YANINDA OLACAKLARINI KAYDEDEREK, , HASTANENİN TÜM HİZMETLERİNDEN İNDİRİMLİ YARARLANABİLME İMKANI SUNACAKLARINI AKTARDI.

 Medical Park Mersin Hastanesi Genel Müdürü Dr. İlker Yılmaz, hastanede düzenlediği basın toplantısında, açılıştan bu yana geçen bir yıllık süreçteki çalışmaları ve geleceğe dönük hedeflerini değerlendirdi.

Toplantıya çok sayıda gazeteci katıldı. VM kısaltmasının ‘değer katan hizmet’ anlamına geldiğini ifade eden Yılmaz, “Grubun en genci olan Mersin hastanesi, genç ve dinamik olmasının yanı sıra son bir yılda gösterdiğimiz performansla şu anda her ay yaklaşık 10 bin misafirimizi hastanemizde ağırlıyoruz; tedavi ve tetkik süreçlerini beraber planlıyoruz. Çevre iller, Akdeniz Bölgesi ve yakın coğrafyalardaki ülkelerden de hasta kabul ediyoruz.

Hastalarımızı en iyi koşullarda misafir edip, tedavilerini planlayıp, sağlıklı bir şekilde evlerine yolcu ediyoruz” dedi. Her türlü güncel teknolojik donanıma sahip bir hastane yapısı içinde olduklarını da belirten Yılmaz, bu kapsamda Akdeniz Bölgesi’nde referans hastane olma yönünde çalışma yaptıklarını söyledi. Hasta memnuniyeti odaklı bir yaklaşımın, her kademede verdikleri hizmetin ana çatısını oluşturduğunu kaydeden Yılmaz, “Misafir ettiğimiz her hastamız, bu anlayış içerisinde tüm tıbbi süreçlerine karşılık bulacak şekilde misafir ediliyor” diye konuştu. Gazetecilere indirim kartı Çalışmaları çerçevesinde Mersin basınının da yanında olacaklarını  dile getrdi.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

BABASINI ÖLDÜREN EVLAT TUTUKLANDI.

TARSUS’TA AİLE İÇİ KAVGADA BABASINI SİLAHLA ÖLDÜREN ŞAHIS TUTUKLANDI. Gazipaşa Mahallesi 1927 Sokak’ta meydana gelen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir