Ana Sayfa / Manşet / CHP’Lİ DEMİRAĞ, YENİCE’Yİ ZİYARET ETTİ

CHP’Lİ DEMİRAĞ, YENİCE’Yİ ZİYARET ETTİ

Cumhuriyet Halk Partisi’nde 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyeliği yapan İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ, mahalle toplantılarına katılarak vatandaşlarla ve partililerle buluşuyor.

Cumhuriyet Halk Partisi 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ, Yenice’de düzenlenen mahalle toplantısında partililerle bir araya geldi. “Herşeyçokgüzelolacak” sloganı ile düzenlenen toplantıya mahalle sakinleri, partililer, Yenice mahallesi muhtarı Ali Sırdaş ve Yenice CHP Mahalle Sorumlusu Cem Keleş katıldı. Sıcak bir ortamda geçen toplantıda Ülke gündemi, İstanbul seçimi ve sonrasındaki değerlendirmeler ve öneriler, genç kalifiye işsizlik, CHP’li Belediyelere düşen görevler ve parti tabanının beklentileri konuşuldu.

Toplantıyı değerlendiren Cumhuriyet Halk Partisi 27. ve 29. Dönem Parti Meclis Üyesi İnşaat Mühendisi Cavidan Demirağ, toplantının sevgi, saygı ve samimi bir ortamda geçtiğini belirterek, “Ülke olarak ciddi bir ekonomik darboğazdan geçtiğimiz şu günlerde partililerimizle sık sık bir araya gelerek istişarelerde bulunuyoruz. Bunun için Mahalle toplantılarına önem veriyoruz. Mahallelerdeki sorunları işin muhataplarından dinlemek ve partililerimizle fikir alış verişinde bulunmak adına oldukça verimli bir toplantı düzenlediğimizi söyleyebilirim. Bu toplantının düzenlenmesinde emeği geçen Yenice Mahalle muhtarımız sayın Ali Sırdaş’a, Yenice CHP mahalle sorumlumuz sevgili Cem Keleş’e, Yeniceli sevgili Taşkın Sağır kardeşime, yol arkadaşlarıma ve Yeniceli dostlarıma ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. (Ülkem Ajans)

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

TÜRKİYE’DEKİ ÖLÜ SAYISINDA CİDDİ DÜŞÜŞ

TÜRKİYE’DEKİ ÖLÜ SAYISINDA CİDDİ DÜŞÜŞ TÜRKİYE’DE SON BİR GÜNDE ÖLENLERİN SAYISI 18 OLARAK AÇIKLANDI. Sağlık ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir