Ana Sayfa / Manşet / SEÇER’DEN AKŞENER’E: “O, CESUR BİR YÜREK”

SEÇER’DEN AKŞENER’E: “O, CESUR BİR YÜREK”

BAŞKAN VAHAP SEÇER, MİLLET İTTİFAKI ORTAĞI VE İYİ PARTİ GENEL BAŞKANI MERAL AKŞENER’İN MERSİN’DE DÜZENLEDİĞİ MİTİNGE KATILDI. MİTİNG ALANINDA COŞKULU KALABALIĞA SESLENEN BAŞKAN SEÇER, “AMACIMIZ ORTAK; ÇOCUKLARIMIZI DAHA GÜZEL BİR TÜRKİYE’DE YAŞATMAK SEÇER’DEN AKŞENER’E: “O, CESUR BİR YÜREK DEDİ.

            (YETİŞ HALKA HABER)HAYDAR COŞKUNFIRAT

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Millet İttifakı Ortağı ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Mersin’de düzenlediği mitinge katıldı. Miting alanına gelen coşkulu kalabalığı selamlayan Başkan Seçer, halktan coşkuyla alkış aldı.

Mitinge katılan vatandaşlara hitaben konuşan Başkan Seçer, “14 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı olarak Kemal Kılıçdaroğlu’nu Çankaya’ya gönderecek, Sayın Meral Akşener’i Cumhurbaşkanı Yardımcısı seçecek miyiz?” diye sordu ve kalabalıktan güçlü bir “Evet” cevabını aldı.

Seçer’den Akşener’e: “O, cesur bir yürek”

Başkan Vahap Seçer, mitingde yaptığı selamlama konuşmasında; “Akdeniz’in incisi Mersin’imin sıcakkanlı, yüreği sevgi dolu, cesur insanları; hoş geldiniz. Bugün Mersin’imizin çok değerli bir konuğu var, o cesur bir yürek, 13. Cumhurbaşkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun demokrasi mücadelesindeki yol arkadaşı Meral Akşener; hoş geldiniz Sayın Genel Başkanım” dedi.

Millet İttifakı’na mensup tüm partilerin amacının daha güzel bir ülke inşa etmek olduğunu vurgulayan Başkan Seçer, “Amacımız ortak; çocuklarımızı daha güzel bir Türkiye’de yaşatmak. Hakkın, hukukun, adaletin, özgürlüğün, refahta hakça paylaşımın, mutluluğun hâkim olduğu bir Türkiye’de yaşatmak. Allah çıktığımız bu yolda bizleri mahcup etmesin. 14 Mayıs’ta 13. Cumhurbaşkanı olarak Kemal Kılıçdaroğlu’nu Çankaya’ya gönderecek miyiz? Sayın Meral Akşener’i 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu’nun yol arkadaşı olarak Cumhurbaşkanı Yardımcısı seçecek miyiz? Millet İttifakı’nı iktidara taşıyacak mıyız?” dedi ve vatandaşlardan da “Evet” yanıtını aldı.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

AHİLİK MİLLİ KÜLTÜRÜN DİRLİK VE DÜZENİDİR

  AKDENİZ BASIN BİRLİĞİ BAŞKANI HAYDAR COŞKUNFIRAT AHİLİK HAFTASI NEDENİYLE BİR MESAJ YAYIMLADI. ”AHİLİK DİN, ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir