Ana Sayfa / Ekonomi / YENİŞEHİR HALK KART TUTARLARI YENİ YIL ÖNCESİNDE YATIRILDI

YENİŞEHİR HALK KART TUTARLARI YENİ YIL ÖNCESİNDE YATIRILDI

MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİNİN DAR GELİRLİ AİLELERE AYLIK NAKDİ DESTEK SAĞLADIĞI YENİŞEHİR HALK KART’IN ARALIKAYI TUTARLARI YIL BAŞI ÖNCESİNDE İHTİYAÇ SAHİBİ VATANDAŞLARIN HESAPLARINA YATIRILDI. YENİŞEHİR HALK KART’TAN BU AY 1000 AİLE YARARLANDI.

Sosyal belediyecilik anlayışı ile çalışmalarını sürdüren Mersin Yenişehir Belediyesi,  Yenişehir Halk Kart ile dar gelirli vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’in göreve geldikten sonra hayata geçirdiği ve dar gelirli vatandaşların yararlandığı Yenişehir Halk Kart’ın Aralık ayı tutarları hesaplara yatırıldı.Yenişehir Belediyesinin ihtiyaç sahibi vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve aile bütçelerine katkı sunmak amacıyla hayata geçirdiği Yenişehir Halk Kart projesinden bu ay 1000 aile yararlandı. Yenişehir Halk Kart uygulaması hem dar gelirli vatandaşlara hem de yerel esnafa can suyu oluyor.   Yenişehir Halk Kart sahipleri, her ay kartlarına yatırılan tutarla sadece anlaşmalı yerel esnaftan alışveriş yapabiliyor.

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

SULAMA KANALI CAN ALDI

TARSUS İLÇESİNDE SERİNLEMEK İÇİN SULAMA KANALINA GİREN ÇOCUK BOĞULDU. Mersin’in Tarsus ilçesinde serinlemek için sulama ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir