Ana Sayfa / Manşet / TARHAN, ‘2022’NİN EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI

TARHAN, ‘2022’NİN EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANI

‘YILIN EN BAŞARILI BELEDİYE BAŞKANLARI 2023’ TAKVİMİNDE YER ALAN MEZİTLİ BELEDİYE BAŞKANI NEŞET TARHAN, YAPILAN ANKETTE DE İLÇE BELEDİYE BAŞKANLARI ARASINDA GÖSTERİLDİ.

(YETİŞ HALK HABER)HAYDAR COŞKUNFIRAT

Toplumun her kesimine yönelik yaptığı çalışmaların yanı sıra çevre ve doğa alanında verdiği mücadele ile de öne çıkarak ‘Yılın En Başarılı Belediye Başkanları 2023’ takviminde yer alan Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, yapılan ankette de ilçe belediye başkanları arasında gösterildi.

Mezitli’ye sayısız tesisisin yanı sıra 2 kez dünya şampiyonluğu hediye ederek büyük beğeni kazanan Başkan Tarhan, ALF Araştırma 30 büyükşehirde 14 bin kişinin görüşlerinin sorulduğu geniş katılımcının yer aldığı ‘2022’nin En Başarılı Belediye Başkanları’ araştırma sonuçlarına göre yüzde 57,6 başarı puanı aldı.

İlk döneminde aldığı oy oranını katlayarak ikinci kez Mezitli Belediyesinin yönetimine geçen Başkan Tarhan, farklı anket şirketlerinin gerçekleştirdiği kamuoyu araştırmalarından da en başarılı belediyeler arasında sürekli yer alarak dikkatleri üzerine çekiyor.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

“İKLİM DEĞİŞİYOR! BİZ NE YAPABİLİRİZ?”

MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAFTASI’NDA DÜZENLENEN “YENİŞEHİR’DE 1.ENERJİ GÜNLERİ” BİRBİRİNDEN RENKLİ VE EĞİTİCİ ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir