Ana Sayfa / Asayış / BİRİ DARP ETTİ, DİĞERİ SOKAK ORTASINDA SİLAHLA VURDU

BİRİ DARP ETTİ, DİĞERİ SOKAK ORTASINDA SİLAHLA VURDU

MERSİN’DE BİR KİŞİ ÖNCE EVDE SOPA İLE DARP EDİLDİ DAHA SONRA SOKAK ORTASINDA SİLAHLA VURULDU. OLAYA İLİŞKİN YAPILAN OPERASYONDA GÖZALTINA ALINAN 2 KİŞİDEN 1’İ TUTUKLANDI, DİĞERİ EV HAPSİ ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDI.

Mersin’de bir kişi önce evde sopa ile darp edildi daha sonra sokak ortasında silahla vuruldu. Olaya ilişkin yapılan operasyonda gözaltına alınan 2 kişiden 1’i tutuklandı, diğeri ev hapsi şartıyla serbest bırakıldı.
Edinilen bilgilere göre, sosyal medyada yayınlanan görüntülerde, bir şahsın silahla bir kişiyi yaraladığı ve başka bir şahsın aynı kişiyi sopa ile darp ettiği görüldü. Bunun üzerine çalışma başlatan polis ekipleri, olayı gerçekleştirdiği tespit edilen Yılmaz T.’yi ve Yunus Emre T.’yi gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından kişiyi hürriyetten yoksun bırakma ve yaralama suçu ile adliyeye sevk edilen şüphelilerden Yılmaz T. tutuklanırken, Yunus Emre T. ise görevli memurlara mukavemet ve kamu malına zarar verme suçuyla sevk edildiği mahkemece ev hapsi şartıyla serbest bırakıldı.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

“İKLİM DEĞİŞİYOR! BİZ NE YAPABİLİRİZ?”

MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAFTASI’NDA DÜZENLENEN “YENİŞEHİR’DE 1.ENERJİ GÜNLERİ” BİRBİRİNDEN RENKLİ VE EĞİTİCİ ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir