Ana Sayfa / Kültür/Sanat / SEÇER’DEN PROF. DR. CANEVA’YA DESTEK SÖZÜ

SEÇER’DEN PROF. DR. CANEVA’YA DESTEK SÖZÜ

SEÇER’DEN PROF. DR. CANEVA’YA DESTEK SÖZÜ
MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER, İTALYA LECCE ÜNİVERSİTESİ ARKEOLOJİ BÖLÜMÜ ÖĞRETİM ÜYESİ VE YUMUKTEPE HÖYÜĞÜ ÖNCEKİ KAZI BAŞKANI PROF. DR. ISABELLA CANEVA’YA GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.
Caneva’ya çiçek götüren ve geçmiş olsun dileğini ileten Seçer, sağlık durumu hakkında bilgi aldı. Caneva’ya kendisine dikkat etmesini söyleyen Seçer, Büyükşehir Belediyesi olarak sağlık konusunda neye ihtiyaçları varsa kendileri ile temas kurmalarını istedi.
Seçer’in ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Caneva da yaşadığı kazanın etkisinin halen sürdüğünü, ancak yavaş yavaş da olsa sağlığına kavuşacağını belirtti. Caneva, kazı çalışmalarıyla ilgili de Seçer’e bilgi verdi. Seçer ziyaretin ardından Yumuktepe kazı evini inceledi. Laboratuvar, depo gibi alanları gezen Seçer, Yumuktepe Höyüğü Kazı Başkanı Prof. Dr. Giulio Palumbi’den, çalışmaların geldiği son nokta hakkında da bilgi aldı.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

“İKLİM DEĞİŞİYOR! BİZ NE YAPABİLİRİZ?”

MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAFTASI’NDA DÜZENLENEN “YENİŞEHİR’DE 1.ENERJİ GÜNLERİ” BİRBİRİNDEN RENKLİ VE EĞİTİCİ ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir