Ana Sayfa / Manşet / BAŞKAN ÖZYİĞİT, 27 MAHALLE MUHTARIYLA BULUŞTU

BAŞKAN ÖZYİĞİT, 27 MAHALLE MUHTARIYLA BULUŞTU

MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ABDULLAH ÖZYİĞİT, MAHALLELERİN SORUNLARINI GÖRÜŞMEK VE BELEDİYE HİZMETLERİ HAKKINDA GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNMAK ÜZERE MAHALLE MUHTARLARIYLA BİR ARAYA GELMEYE DEVAM EDİYOR.

(ÜLKEM AJANS)HAYDAR COŞKUNFIRAT

Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, Yenişehir Belediyesi Atatürk Kültür Merkezinde düzenlenen toplantıda meclis üyeleri ve birim müdürleri ile birlikte 27 mahalle muhtarıyla buluştu. Yenişehir Muhtarlar Derneği Başkanı Giray Atilla’nın da katıldığı toplantıda tüm mahalle muhtarları tek tek söz aldı. Mahalleleri hakkında bilgilendirmede bulunan muhtarlar, talep ve önerilerini dile getirerek,Yenişehir Belediyesinin mahallelerindeki hizmetleri hakkında değerlendirmede bulundu.

Toplantının açılışında konuşan Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit, muhtarların mahallelerdeki sorunları dile getirmesinin, çözüm noktasında çok kıymetli bulduklarını söyledi. Muhtarlarla sık sık bir araya geldiklerini ifade ederek, toplantıların devam edeceğine işaret eden Başkan Özyiğit, “Demokrasinin temel taşı, vatandaşlarımızın en yakın temsilcileri olan değerli mahalle muhtarlarımızın, mahallelerde yaşanan eksiklikleri ve olumsuzlukları dile getirmesini çözüm noktasında çok kıymetli buluyoruz. Tabi yapılan güzel işler varsa kimuhakkak vardır onları da konuşmamız devamlılığın sağlanması açısından önemli. Tüm bunları karşılıklı konuşalım diye bugün buradayız. Daha sonra düzenleyeceğimiz toplantılarda ise bugün konuştuklarımızı hangi ölçüde yerine getirdiğimizi de görmüş olacağız. Kaynaklarımızı hep beraber en verimli ve en doğru şekilde kullanmaya gayret ediyoruz. Umut ediyorum ve inanıyorum ki Yenişehir halkı bu toplantıların faydasını görecektir.” diye konuştu.

“ÇABAMIZ ORTAK”

Vatandaşlarımızın daha huzurlu bir ortamda yaşamalarını sağlayacaklarını kaydeden Başkan Özyiğit, “Bu hizmet seferberliğinin devamını diliyorum, inşallah çok daha güzel bir Yenişehir’i el birliğiyle oluşturacağız. Ve vatandaşlarımızın daha huzurlu bir ortamda yaşamasını sağlayacağız. Çabamız ortak, buraya geldiğiniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum.” dedi.

Muhtarlardan Başkan Özyiğit’e teşekkür

Yenişehir Muhtarlar Derneği Başkanı Giray Atilla ve mahalle muhtarları Yenişehir Belediye Başkanı Abdullah Özyiğit’in belirli aralıkla düzenlediği muhtar toplantılarından dolayı çok memnun olduklarını dile getirerek, çalışmalardan dolayı da Başkan Özyiğit’e teşekkür ettiler.

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

“İKLİM DEĞİŞİYOR! BİZ NE YAPABİLİRİZ?”

MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAFTASI’NDA DÜZENLENEN “YENİŞEHİR’DE 1.ENERJİ GÜNLERİ” BİRBİRİNDEN RENKLİ VE EĞİTİCİ ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir