Ana Sayfa / Manşet / BAŞKAN SEÇER ÇOK LAF DEĞİL, ÇOK İŞ

BAŞKAN SEÇER ÇOK LAF DEĞİL, ÇOK İŞ

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER’İN, “BİZ MAKAMI KURTARMAK İÇİN HİZMET YAPMIYORUZ. ÇOK SİYASET DEĞİL, ÇOK HİZMET YAPMA PEŞİNDEYİZ. ÇOK LAF DEĞİL, ÇOK İŞ YAPMA PEŞİNDEYİZ” DİYE KONUŞTU.

(ÜLKEM AJANS)HAYDAR COŞKUNFIRAT 

Pankartlar ve meşalelerle karşılandı

Aydıncık ilçe girişinde, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Aydıncık İlçe Örgütü tarafından ellerinde pankartlar ve meşalelerle karşılanan Başkan Seçer, ardından CHP Aydıncık İlçe Başkanlığı’na geçerek, orada da partililer ile bir araya geldi. Partililer ile buluşmasının ardından muhtarların mahallelerindeki sorunlarını dinleyen ve bürokratlarına notlar aldıran Seçer, daha sonra Aydıncık Kaymakamı Volkan Özer’i makamında ziyaret etti. Başkan Seçer, Mersin Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı Aydıncık Eğitim Öğretimi Destekleme Kurs Merkezi öğretmenlerince ellerinde çiçekler ile karşılandı. Esnaf gezisi yapan ve ‘hayırlı işler’ dileğinde bulunan Başkan Seçer, son olarak ise Aydıncık Eğitim Öğretimi Destekleme Kurs Merkezi’ni ziyaret ederek, öğretmenlerle sohbet etti.

Başkan Seçer’e Aydıncık ziyaretleri sırasında CHP Parti Meclisi Üyesi ve Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, CHP Aydıncık İlçe Başkanı Abdullah Servili, CHP Gülnar İlçe Başkanı Ümran Yaldız, CHP ilçe yöneticileri, Meclis üyeleri, parti örgütü, muhtarlar ve vatandaşlar eşlik etti. Seçer Aydıncık’ın ardından Bozyazı’ya geçerek, Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi Turhan Tuna ile Nurten Aktaş’ın nikâhını kıydı.

“Biz Türkiye’yi kurtarmak için hizmet yapıyoruz”

Başkan Seçer, siyaset değil hizmet üretme derdinde olduklarını, bu doğrultuda çalıştıklarını belirterek, “Biz makamı kurtarmak için hizmet yapmıyoruz. Türkiye’yi kurtarmak için hizmet yapıyoruz. Burada Vahap Seçer hizmet yaparken, makamını korumak, kurtarmak için yapmıyor. Türkiye’nin kurtuluşuna, gelişmesine, bu kaos ortamından çıkmasına, Türkiye’nin üzerindeki kara bulutların dağılmasına nasıl katkı yapabiliriz bunun peşindeyiz. Şunu unutmayalım; öncelikli gündemimiz halka hizmet. Partili, partisiz. Benim görevim tüm Mersinlere hizmet. Tüm Aydıncıklılara hizmet. Bu CHP’li, bu MHP’li, bu falan partili, filan partili değil. Herkesi kucaklamak zorundayız. Belediye başkanı olarak çok siyaset değil, çok hizmet yapma peşindeyiz. Çok laf değil, çok iş yapma peşindeyiz” dedi.

Başarır: “Mutlu, temiz ve hizmet gören bir Mersin var”

Gezide Başkan Seçer’e eşlik eden CHP Parti Meclisi Üyesi ve Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır, “3 gündür Anamur’dayız, Bozyazı’dayız, Aydıncık’tayız. Vatandaşlarımızla buluştuk. Gerçekten mutlu bir Mersin var. Temiz bir Mersin var. Hizmet gören bir Mersin var. Ben Anamur’dan buraya kadar 3 gündür anlatıyorum. İyi ki varsınız sizi çok seviyor Mersin, bizler çok seviyoruz. Mersin’in çok önemli hizmetlere ihtiyacı var ve hepsini geldiğiniz günden beri tek tek karşılıyorsunuz” diye konuştu.

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

“İKLİM DEĞİŞİYOR! BİZ NE YAPABİLİRİZ?”

MERSİN YENİŞEHİR BELEDİYESİ TARAFINDAN ENERJİ VERİMLİLİĞİ HAFTASI’NDA DÜZENLENEN “YENİŞEHİR’DE 1.ENERJİ GÜNLERİ” BİRBİRİNDEN RENKLİ VE EĞİTİCİ ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir