Ana Sayfa / Manşet / GÖKÇE KÖYÜNDE MUHTARLIK KAVGASI ÖLÜMLE BİTTİ

GÖKÇE KÖYÜNDE MUHTARLIK KAVGASI ÖLÜMLE BİTTİ

 

ERZİNCAN’IN TERCAN İLÇESİNDE MUHTAR ADAYI İSMAİL ŞİMŞEK(45), RAKİBİNİN DESTEKÇİLERİYLE GİRDİĞİ KAVGA SIRASINDA BİR İŞYERİNİN VİTRİN CAMINA ÇARPIP, KIRILAN CAM PARÇALARININ ÜZERİNE DÜŞTÜ. ŞİŞMEK, KALDIRILDIĞI HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ.

Olay, Tercan ilçesine bağlı Mercan Beldesi’nde meydana geldi. Beldeye 5 kilometre uzaklıktaki Gökçe köyünde muhtar adayı olan İsmail Şimşek ile rakibi A.Y.’yi destekleyenler dün akşam kavga etti. Kavga, köylülerin araya girmesiyle yatıştırıldı. Ancak taraflar bugün beldede yeniden karşı karşıya geldi. A.Y.’nin destekçileri, Seyfettin Küçük ve Muhammed Küçük’ün bıçak, İsmail Şimşek’in çekiç kullandığı kavga sırasında muhtar adayı, bir iş yerinin vitrin camına çarptı. Kırılan cam ile birlikte düşen İsmail Şimşek, ağır yaralandı.

Tercan Devlet Hastanesi’ne kaldırılan 2 çocuk babası çiftçi İsmail Şimşek, hayatını kaybetti. Yaralanan Seyfettin ve Muhammed Küçük ise Çayırlı Tercan Devlet Hastanesi’nde tedavi edildi. Polis ve jandarma belde ile köyde geniş güvenlik önlemi aldı.

HABER ALPASLAN CİHAN

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

MESKİ GENEL MÜDÜRÜALKAÇ GÖREVDEN ALINDI’’ YERİNE İRFAN KORKMAZ ATANDI

MESKİ’DE FLAŞ GELİŞME YAŞANDI. MESKİ GENEL MÜDÜRÜ ALAEDDİN ALKAÇ’IN GÖREVDEN ALINDI. MESKİ GENEL MÜDÜRÜ ALKAÇ’IN ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir