Ana Sayfa / Kültür/Sanat / BAŞKAN ÇELİK HZ. HÜSEYİN NİN DURUŞU BİZİM TEMEL DURUŞUMUZDUR

BAŞKAN ÇELİK HZ. HÜSEYİN NİN DURUŞU BİZİM TEMEL DURUŞUMUZDUR

KABAKLAR KÖYÜ SOSYAL YARDIMLAŞMA VE KALKINDIRMA DAYANIŞMA DERNEĞİ BİRLİK VE BERABERLİĞİ GÜÇLENDİRMEK AŞURE LOKMASI DAĞITTI

(ÜLKEM AJANS)HAYDAR COŞKUNFIRAT

Alevi Dedesi Kazım Açıtepe yapılan duanın ardında Dernek Başkanı İbrahim Çelik yaptığı konuşmada HZ. HÜSEYİN NİN DURUŞU BİZİM TEMEL DURUŞUMUZDUR dedi.

Kabaklar Köyü Sosyal Yardımlaşma Ve Kalkındırma Dayanışma Derneği yönetim kurulu ;  BAŞKAN İbrahim ÇelikMuharrem Ayının; sevgi ve hoşgörünün hâkim olduğu, kan ve gözyaşının akmadığı, ölümlerin ve acıların yaşanmadığı, ayrımcılığın olmadığı bir dünyaya; birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın daha da pekişmesine, barış, huzur ve mutluluk getirmesini temenni ediyorum dedi.

Başkan Çelik Hz. Hüseyin nin duruşu bizim temel duruşumuz olacaktır Bizim aşureden kerbeledan anladığımız ise bu mücadele ruhudur Kerbela gibi acıların yeniden yaşanmaması için geçmişten ders çıkartılması gerektiğini vurgulayan  Başkan Çelik “Bugünkü  aşure lokmamızdada , anmalarla bu acıyı tekrar yaşıyoruz dedi.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

GÜLNAR BELEDİYESİCE ÜRETİCİ DESTEĞİ

KIŞ MEVSİMİNDE ZARAR GÖREN ARAZİ YOLLARINDA SEFERBERLİK BAŞLATAN GÜLNAR BELEDİYESİ ÖZELLİKLE ÜRETİCİLERİN TARLALARINA DAHA RAHAT ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir