Ana Sayfa / Manşet / AK PARTİ’Lİ KADINLARDAN DİLİPAK ‘A SUÇ DUYURUSU

AK PARTİ’Lİ KADINLARDAN DİLİPAK ‘A SUÇ DUYURUSU

MERSİN’DE AK PARTİ’Lİ KADINLAR,İL BİNASI ÖNÜNDE BİR ARAYA GELEN KADINLAR ADINA KONUŞAN KADIN KOLLARI BAŞKANI AYSEL MAVİOĞLU ÖNER, ABDURRAHMAN DİLİPAK HAKKINDA SUÇ DUYURUSUNDA BULUNDUKLARINI VE DAVA AÇILDIĞINI  BELİRTTİLER.

Kadınların ve ailelerinin tepkilerine rağmen Dilipak’ın şu ana kadar herhangi bir pişmanlık yaşamadığını belirten Öner”Aksine inançlarımızın ve değerlerimizin istismarı üzerinden yanıltıcı yazı ve paylaşımlara devam edilmiştir. Dünyanın her bir köşesine fesatlık, sapkınlık, ahlaksızlık ve azgınlık yaygınlaşırken bizler asla duyarsız kalmadık, kalmayacağız. Son 10 yılda dünyadaki hızlı değişim ve dönüşümle dijital ağlar, akıllı telefonlar, sosyal platformlar, sinema film ve diziler aracılığıyla yayılan tehlikeli akımlara karşı tedbirleri geliştirmeye devam edeceğiz.

Genç nesillerimizin korunması adına tüm çirkinliklere ve kötülüklere karşı savaşımız  da dün olduğu gibi bugün de artarak devam edecektir. Değişik kademelerde hiçbir gelir ve menfaati olmadan, görevini yapmaya çalışan, kadınlarımıza hakaret eden o kirli ve çirkin zihniyeti kınıyoruz.

Umarız ki genel merkezimizden ve 81 ilimizden, 922 ilçemizden yapılan bu çağrılar vesilesi ile bundan sonra kalemini siyasal tehdit aracına kimse döndürmez. Yine umarız ki binbir zahmet ile ter akıtan, devletine, milletine ve insanlığa yararlı işler yapanlara karşı bir takım art niyetliler de klavye başında kolaycı ve saldırgan tarzları ile kahramanlık ve dindarlık istismarlarına kalkışmaz. Ak kadınlarımız bugünlere büyük mücadeleler vererek, zoru başararak geldi.

Ülkemizin en zor zamanlarında meydanlarda, en önlerde yer aldı. Devletimiz, vatanımız, milletimiz, bayrağımız ve gelecek nesillerimiz için yapılan her tür özgürlük girişiminin yanında olduk ve bundan sonra da kararlı bir şekilde olmaya devam edeceğiz. Ve asla bu gibi değerlerimizi birilerinin kirli amaçlarına alet etmesine de müsaade etmeyeceğiz. Bu sebepten dolayı, AK Parti Genel Merkezimiz, partimizin  kadınlarına yönelik hakaret, çirkin yakıştırma ve yazıları ile yapmış olduğu saldırılardan dolayı köşe yazarı Abdurrahman Dilipak aleyhine yargıya başvurmuş olup, hukuki takip için dava açılmış bulunmaktadır. Dün olduğu gibi bugün de yargısal süreçlerin takipçisi olacağız.”

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

GÜLNAR BELEDİYESİCE ÜRETİCİ DESTEĞİ

KIŞ MEVSİMİNDE ZARAR GÖREN ARAZİ YOLLARINDA SEFERBERLİK BAŞLATAN GÜLNAR BELEDİYESİ ÖZELLİKLE ÜRETİCİLERİN TARLALARINA DAHA RAHAT ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir