Ana Sayfa / Manşet / BAŞKAN ÖZYİĞİT, SODEMSEN YÖNETİMİNE SEÇİLDİ

BAŞKAN ÖZYİĞİT, SODEMSEN YÖNETİMİNE SEÇİLDİ

YENİŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI ABDULLAH ÖZYİĞİT, SOSYAL DEMOKRAT KAMUİŞVERENLERİ ENDİKASI(SODEMSEN)’İN YÖNETİM KURULU ÜYELİĞİNE SEÇİLDİ.

(ÜLKEM AJANS)HAYDAR COŞKUNFIRAT

SODEMSEN’e üye olmaktan ve yönetim kurulunda yer almaktan dolayı mutluolduğunu belirten Başkan Özyiğit, sosyal demokrat belediyelerarasındaki işbirliğinin artacağını ve bu şekilde kentlerinkazanacağını söyledi.

 

2019 yılında kurulan SODEMSEN’in 2. olağanüstü genel kurulu Ankara’dayapıldı. Genel kurulda seçilen yeni yönetimde Yenişehir BelediyeBaşkanı Abdullah Özyiğit de yer aldı. SODEMSEN’in Başkanlığına iseyeniden İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer seçildi.Yönetimde yer alan diğer isimler ise şu şekilde: Edirne BelediyeBaşkanı Recep Gürkan, İzmir Karşıyaka Belediye Başkanı Cemil Tugay,Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, İstanbul KadıköyBelediye Başkanı Şerdil Dara Odabaşı, Ardahan Belediye Başkanı FarukDemir, Antalya Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve İZFAŞ GenelMüdürü Canan Karaosmanoğlu.

SODEMSEN, üyeleri arasındaki dayanışmayı arttırmak ve işbirliğioluşturmak amacıyla sosyal demokrat belediyeler tarafından kuruldu.SODEMSEN, bir ortak akıl üretme platformu olarak, üyeler arasında

koordinasyon ve iletişimi güçlendirmek hedefiyle çalışmalarınısürdürecek

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

CHP’Lİ BAŞARIR: “UTANÇ VERİCİ BİR KARAR”

CHP’Lİ BAŞARIR: “UTANÇ VERİCİ BİR KARAR” CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ ALİ MAHİR BAŞARIR, CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir