Ana Sayfa / Manşet / SOSYAL MESAFE KURALI BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI

SOSYAL MESAFE KURALI BELEDİYE MECLİS TOPLANTISI

KORONAVİRÜS TEDBİRLERİ KAPSAMINDA EN SON MART AYINDA YAPILAN VE 3 AYDIR ARA VERİLEN GÜLNAR BELEDİYE MECLİSİ, NORMALLEŞME SÜRECİNİN ARDINDAN İLK MECLİS TOPLANTISINI BELEDİYE MECLİS BAŞKANI ALPASLAN ÜNÜVAR BAŞKANLIĞINDA BELEDİYE MECLİS ÜYELERİN KATILIMLARIYLA GERÇEKLEŞTİRDİ.

(ÜLKEM AJANS)HAYDAR COŞKUNFIRAT

Gülnar Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen Temmuz Ayı Olağan Meclis toplantısı öncesinde meclis üyeleri ve katılımcıların ateşleri ölçülerek salona alınırken, salondaki oturma planı da sosyal mesafe kuralına göre düzenlendi. Ayrıca salon girişine dezenfektan ve maske dağıtım noktası da oluşturuldu.

Meclis Toplantısında konuşma yapan Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan ÜNÜVAR, “Covid-19 nedeniyle Mart ayından beri yapamadığımız 3 ay sonra tekrar kontrollü bir şekilde gerçekleştireceğimiz Temmuz ayı Olağan Meclis Toplantımıza hepiniz hoş geldiniz. Gülnar Belediyesi olarak koronavirüs salgını sürecinde ilçemizde bir takım çalışmalar gerçekleştirdik. Ülkemizde koronavirüs vakasının açıklanmasının hemen ardından dezenfekte ekibimizi oluşturarak ilaçlama çalışmalarına başlayan ilk belediyelerden olduk. 65 yaş üstü vatandaşlarımızın ihtiyaçlarının giderilmesi noktasında yanlarında olduk. İlçemizde maske üreterek vatandaşlarımıza dağıtımını gerçekleştirdik. Zabıta Müdürlüğü Ekiplerimiz iş yerlerinde ve Pazar yerinde hijyen, maske ve sosyal mesafe denetimlerini aralıksız sürdürdü ve koronavirüs ile mücadele çalışmalarımız son hızıyla devam etmekte. Koronavirüs çalışmalarımızın yanı sıra mahallelerimize de kesintisiz hizmet götürme gayreti içerisinde çalıştık.

Çalışmalarımız aralıksız devam edecek. İnşallah in kısa sürede bu salgından ülke olarak kurutulup, daha güzel günlere kavuşacağız” dedi.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

CHP’Lİ BAŞARIR: “UTANÇ VERİCİ BİR KARAR”

CHP’Lİ BAŞARIR: “UTANÇ VERİCİ BİR KARAR” CHP MERSİN MİLLETVEKİLİ ALİ MAHİR BAŞARIR, CUMHURBAŞKANI RECEP TAYYİP ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir