Ana Sayfa / Manşet / BAŞKAN YILMAZ; “REHAVETE KAPILMAYALIM”

BAŞKAN YILMAZ; “REHAVETE KAPILMAYALIM”

BAŞKAN YILMAZ; “REHAVETE KAPILMAYALIM”

TOROSLAR BELEDİYESİ, NORMALLEŞME SÜRECİ İLE BİRLİKTE YENİDEN HİZMET VERMEYE BAŞLAYAN İŞLETMELERİ DEZENFEKTE EDİYOR. KONTROLLÜ NORMALLEŞME SÜRECİNDE DE ÖNLEMLERİ ELDEN BIRAKMIYORUZ” DİYEN BAŞKAN YILMAZ, VATANDAŞLARDAN REHAVETE KAPILMAYALIM

(ÜLKEM AJANS)HAYDAR COŞKUNFIRAT

Toroslar Belediyesi, 1 Haziran tarihinden itibaren başlayan normalleşme sürecinde açılan kafe, restoran, lokanta, kahvehane ve diğer iş yerleri ile sağlık merkezlerinde dezenfeksiyon çalışmaları yaparak, halka açık alanları steril hale getiriyor.

Koronavirüs salgının Türkiye’de görüldüğü ilk günden itibaren tedbir alarak dezenfeksiyon çalışmalarını titiz bir şekilde gerçekleştiren belediye, ilçeyi bir yandan normalleşme sürecine hazırlarken bir yandan da dezenfeksiyon işlemlerini sürdürüyor.

Belediye Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, halk sağlığını korumak adına ilçeyi karış karış tarayarak, dezenfeksiyon ve temizlik çalışması yapıyor.

BAŞKAN YILMAZ; “REHAVETE KAPILMAYALIM”

Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, salgının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski en aza indirmek amacıyla tedbirleri kararlılıkla uygulamaya devam edeceklerini söyledi.

“Kontrollü normalleşme sürecinde de önlemleri elden bırakmıyoruz” diyen Başkan Yılmaz, vatandaşlardan rehavete kapılmamalarını isteyerek; “Yeni normalleşme sürecini tüm birimlerimizle birlikte koordineli bir şekilde yönetiyoruz. Hem esnafımızın hem vatandaşlarımızın sağlığı için ilçemizdeki iş yerlerini dezenfekte ediyoruz. Riskin devam ettiğini unutmamamız lazım. Bu çalışmalarımızı risk tamamen ortadan kalkıncaya dek devam ettireceğiz. Salgını ancak alacağımız tedbirler sayesinde yenebiliriz” diye konuştu.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

GÜLNAR BELEDİYESİ ROTMİKS SERME VE SIKIŞTIRMA HIZ VERDİ

GÜLNAR BELEDİYEMİZ TARAFINDAN YOĞUN KIŞ ŞARTLARI NEDENİYLE BOZULAN YOLLARDA ROTMİKS SERİMİ VE SIKIŞTIRMA İLE BAKIM ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir