Ana Sayfa / Manşet / BAŞKANÜNÜVAR’’ GÜLNAR’IN MAHALLELERİNDE DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMÜ SÜRDÜRECEĞİZ.’’

BAŞKANÜNÜVAR’’ GÜLNAR’IN MAHALLELERİNDE DEĞİŞİM VE DÖNÜŞÜMÜ SÜRDÜRECEĞİZ.’’

GÜLNAR BELEDİYESİ, KORONAVİRÜS İLE MÜCADELE EDERKEN, BİR YANDAN DA KIYMETLİ GÜLNAR HALKI İÇİN HİZMET ÜRETMEYE DEVAM EDİYOR. BAŞKANI ALPASLAN ÜNÜVAR; ‘‘GÜLNAR HALKIMIZ İÇİN MAHALLELERİMİZE HİZMET GÖTÜRMEYE DEVAM EDİYORUZ.

(ÜLKEMAJANS)HAYDAR COŞKUNFIRAT

Türkiye’yi etkisi altına alan koronavirüse karşı her gün hız kesmeden çalışmalarını sürdüren Gülnar Belediyesi, ilçedeki saha çalışmalarını da elden bırakmıyor. Ekipler, bir yandan Koronavirüs ile mücadele ederken, bir yandan da mahallelere hizmet götürmeye devam ediyor. İlçenin yol, bakım onarım ve yenileme gibi birçok hizmeti Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından aralıksız sürdürülüyor. Mahallelerde, parke taşı ve bordür taşı döşeme işlemlerinin yanı sıra bir yandan da belirlenen yerlere beton büz döşeniyor. İş makineleri yardımıyla mahallede yoğun çalışmalarına devam eden ekipler, sokakları yepyeni bir görünüme kavuşturuyor.

Koronavirüs önlemlerinin yanı sıra sahadaki çalışmalara da devam ettiklerini belirten Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar; ‘‘Gülnar halkımız için mahallelerimize hizmet götürmeye devam ediyoruz. Çalışma arkadaşlarımız tarafından ilçemizde herhangi bir aksaklık olmaması için yoğun bir çalışma yürütülüyor. Yollarımızda parke taşı, beton büz döşeme ve onarım çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Şu anda ilçe merkezimizde parke onarım çalışmalarımızın yanı sıra parke ekibimiz Üçoluk Mahallemizde parke döşeme işlemini sürdürüyorlar. Vatandaşlarımıza hak ettikleri yaşam kalitesini sağlayacağız. İnsan odaklı hizmet anlayışımızla Gülnar’ın tüm mahallelerinde değişim ve dönüşümü sürdüreceğiz. Biz sizin için sahada çalışmaya devam ediyoruz. Bu süreçte vatandaşlarımızdan tek isteğimiz koronavirüs hastalığına karşı tedbirli olmaları ve kurallara uymalarıdır” dedi.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

GÜLNAR BELEDİYESİ ROTMİKS SERME VE SIKIŞTIRMA HIZ VERDİ

GÜLNAR BELEDİYEMİZ TARAFINDAN YOĞUN KIŞ ŞARTLARI NEDENİYLE BOZULAN YOLLARDA ROTMİKS SERİMİ VE SIKIŞTIRMA İLE BAKIM ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir