Ana Sayfa / Manşet / VİRÜSE KARŞI BAŞARILI BİR MÜCADELE SÜRDÜRÜYORUZ

VİRÜSE KARŞI BAŞARILI BİR MÜCADELE SÜRDÜRÜYORUZ

BAŞKAN TARHAN, “ÇÜNKÜ BU VİRÜS KARŞISINDA HİÇBİR SIFAT KALMADI. HEPİMİZ AYNI VE EŞİT DURUMDAYIZ. VİRÜSÜN KAZANDIRDIĞI TEK ARTI BEKLİDE İNSANLARI EŞİT DURUMA GETİRMEK OLDU. MEZİTLİ BELEDİYESİNİN KORONA VİRÜSÜNE KARŞI VERDİĞİ MÜCADELEDE EN BÜYÜK GÜCÜ OLAN GÖNÜLLÜLERE BU KEZ BELEDİYE ÇALIŞANLARI DA KATILDI.

(ÜLKEM AJANS)HAYDAR COŞKUNFIRAT

EN BÜYÜK GÜCÜMÜZ GÖNÜLLÜ DESTEĞİ

Mezitli Belediyesi’nin Ana Hizmet Binası’nda bulunan depo kısmında yapılan gıda kolisi hazırlama çalışmalarını ziyaret ederek çalışanlara teşekkür eden Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan, “Mezitlililerin kocaman bir aile olduğunu her zaman söylüyoruz. Corona virüsüne karşı başlattığımız iş birliği de bunun en güzel kanıtı olmaktadır. Salgın süreci başladığından bu yana belediyemiz aralıksız maske ve yardım dağıtma çalışmalarını sürdürüyor. Bu çalışmaları sürdürürken bizim için en önemli olan şey ise gönüllülerimizin bizlere vermiş olduğu destektir. En büyük gönüllülerimiz de her zaman olduğu gibi çalışanlarımız. Belediyemizi diğer belediyelerden üstün kılan yön makamı ne olursa olsun, belediyemizde müdür, başkan yardımcısı, öğretmen, mühendis, mimar gibi farklı mesleklerden arkadaşlarımız belediyemizin deposuna gelerek paketleme çalışmalarına gönüllü olarak destek oluyorlar” dedi.

 VİRÜSE KARŞI BAŞARILI BİR MÜCADELE SÜRDÜRÜYORUZ

Mezitli’nin sergilediği dayanışma ruhu ile korona virüsü ile verilen mücadeleden zaferle çıkacağına inandığını vurgulayan Başkan Tarhan, “Çünkü bu virüs karşısında hiçbir sıfat kalmadı. Hepimiz aynı ve eşit durumdayız. Virüsün kazandırdığı tek artı beklide insanları eşit duruma getirmek oldu. Biz de burada tüm çalışanlar olarak eşitiz. Bugün de gıda ambalajlaması için çalışanlarımız arasında mimar, öğretmen arkadaşımız da var. Başarılı bir mücadele sürdürüyoruz. Gelen talepleri 24 saat içerisinde yerine getirmeye çalışıyoruz. Ama bu gördüğünüz gibi hiç te kolay olmuyor. Ramazan boyunca da bu çalışmalarımız devam edecek. Eğer süreç uzarsa yine programımızı ona göre yapıp aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz. Bu süreçte bize destek olan tüm vatandaşlarımıza gönüllülerimize özel olarak teşekkür ediyoruz. Bir başka teşekkür de temizlik işçisinden, zabıtasına müdürüne kadar tüm çalışanlarımıza sunmak istiyoruz. Benim görevim değil demeden alçak gönüllülükle katkı sunmaya devam ediyorlar” diye konuştu.

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

GAZİANTEP’TE KORKUTAN ARTIŞ

GAZİANTEP’TE KORKUTAN ARTIŞ! İSTANBUL İLE YARIŞIYOR TÜM ÜLKEDE KORONAVİRÜS VAKA SAYISINDA DÜŞÜŞ YAŞANIRKEN GAZİANTEP’TE SALGINA ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir