Ana Sayfa / Manşet / GÜLNAR BELEDİYESİ 100 YIL ANISINA ‘1920 ÇİÇEK DİKTİ

GÜLNAR BELEDİYESİ 100 YIL ANISINA ‘1920 ÇİÇEK DİKTİ

GÜLNAR BELEDİYESİNDEN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI VE TÜRKİYE BÜYÜK MİLLET MECLİSİ’NİN 100. KURULUŞ YIL DÖNÜMÜNDE ‘1920’ ADET ÇİÇEK DİKİTİ

(ÜLKEM AJANS)HAYDAR COŞKUNFIRAT

Gülnar Belediyesi ekipleri park ve bahçelerde bakım, onarım, peyzaj düzenleme çalışmaları kapsamında 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100. Kuruluş Yıl Dönümüne özel ‘1920’ adet çiçeği çarşı merkezinde, 1923 adet çiçek fidesini ise mesire alanında toprakla buluşturdu.

Gülnar’ın modern görünüme kavuşması için imkanlar ölçüsünde çalışmalarını sürdüren Gülnar Belediyesi Ekipleri, çarşı merkezinde park, refüj, ahşap saksılar, cami ve kurum önleri, mesire alanı gibi yerleri 1920 adet rengarenk çiçeklerle donatıyor.

Çalışmaları yerinde inceleyen Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar yaptığı açıklamada; “ Öncelikle bütün halkımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını ve Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin 100. Kuruluş Yıl Dönümünü kutluyorum. Gülnar Belediyesi olarak peyzaj ve çevre düzenleme çalışmalarımız kapsamında bu güne özel 1920 adet rengarenk çiçeklerimizi toprakla buluşturduk. Belediye hizmetlerimizde öncelikli amacımız, daha yaşanabilir ve güzel bir ilçeyi geleceğe bırakabilmektir. Bu bağlamda mevcut parkları peyzaj çalışmalarıyla estetik bir görünüme kavuştururken, ağaçlandırma ve çiçek dikimine önem veriyoruz.

Daha güzel Gülnar ve daha temiz bir çevre için çalışmalarımıza son sürat devam edeceğiz. Ayrıca ilçemizde koronavirüs ile önlem çalışmalarımıza da aralıksız devam ediyoruz. Biz sizler için sahadayız siz hepimiz için lütfen evde kalın ’ ifadelerine yer verdi.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

BABASINI ÖLDÜREN EVLAT TUTUKLANDI.

TARSUS’TA AİLE İÇİ KAVGADA BABASINI SİLAHLA ÖLDÜREN ŞAHIS TUTUKLANDI. Gazipaşa Mahallesi 1927 Sokak’ta meydana gelen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir