Ana Sayfa / Manşet / PROF. DR. ÇAMSARI’DAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MORAL ZİYARETİ

PROF. DR. ÇAMSARI’DAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA MORAL ZİYARETİ

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ SİNAN BAHÇACI, COVID-19 SALGINI İLE MÜCADELEYİ KARARLILIKLA SÜRDÜREN MERSİN ÜNİVERSİTESİ HASTANESİ’Nİ ZİYARET EDEREK REKTÖR PROF. DR. AHMET ÇAMSARI İLE BİRLİKTE SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZA ÇİÇEK DAĞITTI.

(ÜLKEM AJANS)HAYDAR COŞKUNFIRAT

Akdeniz Belediyesi Başkan Yardımcısı Mustafa Kutlu ve il sağlık müdürlüğü yetkililerinin de katıldığı moral ziyaretine Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ali Kaya, Hastane Başhekimi Prof. Dr. Meltem Nass Duce, Başhekim Yardımcıları Prof. Dr. Hakan Aytan, Prof. Dr. Mehmet Çolak ve Doç. Dr. Seyran Bozkurt Babuş ile Hastane Başmüdürü Güven Güleç de eşlik etti.

 

Rektör Prof. Dr. Ahmet Çamsarı ile birlikte COVID-19 servislerinde görev yapan sağlık çalışanlarımızla bir araya gelen Bahçacı, başarılı çalışmalarından dolayı personelimizi tebrik etti.

Rektör  Prof. Dr. Ahmet Çamsarı, ziyarette hastanemiz bünyesinde yürütülen çalışmalar hakkında da bilgi verdi.  Prof. Dr. Çamsarı, salgının ilk anından itibaren ülke genelinde olduğu gibi Üniversitemiz hastanesinde de olağanüstü tedbirler alındığını ve titizlikle uygulandığını aktararak bugüne kadar yaptıkları fedakârca çalışmaları ve özverilerinden dolayı sağlık çalışanlarımızın her türlü övgüyü hak ettiklerini belirtti.

 

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

DÜNYANIN EN BÜYÜK MÜLTECİ TÜRKİYE’DE

DÜNYANIN EN BÜYÜK MÜLTECİ TÜRKİYE’DE   3,5 MİLYONDAN FAZLA SURİYELİ İLE DÜNYANIN EN BÜYÜK MÜLTECİ ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir