Ana Sayfa / Manşet / SEÇER “ALDIĞIM YÜZDE 2’Yİ CEBİME KOYMAYACAĞIM”

SEÇER “ALDIĞIM YÜZDE 2’Yİ CEBİME KOYMAYACAĞIM”

BAŞKAN SEÇER “ALDIĞIM YÜZDE 2’Yİ CEBİME KOYMAYACAĞIM”

MERSİN BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ’NİN OCAK AYI MECLİS TOPLANTISI 2. BİRLEŞİMİ, BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER BAŞKANLIĞINDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ. MECLİS’TE MERSİN’İ İLGİLENDİREN PEK ÇOK KONU GÖRÜŞÜLDÜ.

(ÜLKEM AJANS)HAYDARCOŞKUNFIRAT

Denizkızı Turizm A.Ş.’nin sermaye artırımından Gülnar’da açılacak Öğrenci Yurdu’na, Mezitli Sanayi Bölgesi’nden MESKİ abonelik altyapı katılım bedeline, Çölyak hastaları için ekmekten yaşanan sel felaketine kadar birçok farklı konu Meclis gündemine geldi.

MESKİ abonelik altyapı katılım bedeli ile ilgili yöneltilen eleştirilere yanıt veren Başkan Seçer,  “Herkes yasalar çerçevesinde bir bedel ödemek zorunda. İnsanları sıkboğaz edelim demiyoruz. MESKİ yatırımlarına ihtiyaç var. Su, kanalizasyon, arıtmaya ihtiyaç var. 2.5 milyar lira yatırım yapmam lazım. Hibe buldum, kredi buldum. Öz kaynağı nereden yaratacağım? Aldığım katkı paylarından ya da MESKİ’nin diğer gelirlerinden yapacağım. Yasa bana bu hakkı vermiş.

Ben yatırım yapmak istiyorum. Aldığım yüzde 2’yi cebime koymayacağım. Size, vatandaşa yine yatırım olarak dönecek” dedi.

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

BABASINI ÖLDÜREN EVLAT TUTUKLANDI.

TARSUS’TA AİLE İÇİ KAVGADA BABASINI SİLAHLA ÖLDÜREN ŞAHIS TUTUKLANDI. Gazipaşa Mahallesi 1927 Sokak’ta meydana gelen ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir