Ana Sayfa / Manşet / BAŞKAN COŞKUNFIRAT’’ YAŞLILAR BÜYÜK HAZİNEMİZDİR”

BAŞKAN COŞKUNFIRAT’’ YAŞLILAR BÜYÜK HAZİNEMİZDİR”

AKDENİZ BASIN BİRLİĞİ BAŞKANI HAYDAR COŞKUNFIRAT1 EKİM DÜNYA YAŞLILAR GÜNÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYINLADI. BAŞKAN COŞKUNFIRAT, “TOPLUMUMUZUN BUGÜNLERE GELMESİNDE BÜYÜK EMEĞİ VE ÇABASI OLAN YAŞLILARIMIZ, BİZİM EN BÜYÜK HAZİNEMİZDİR” DEDİ.

Akdeniz basın Birliği Başkanı Coşkunfırat mesajında şu ifadelere yer verdi: “Her insan için değişik anlamı ve önemi olan yaşlılık, aslında hayatın çok güzel ve özel bir dönemidir. Geçmişimiz ile bugün arasında, kültürümüzün ve değerlerimizin yarınlara taşınmasını sağlayan yaşlılarımız hayatımızın en kıymetli hazineleridir. Herkesin elbet bir gün yaşlanacağı ve gelecekte onların yerine geçeceğimizi daima aklımızda tutmamız gerekir. Yaşlılara gereken önemi vermeyen, onlara sahip çıkmayan, ihtiyaç duydukları saygı ve sevgiyi esirgeyen bir toplumun huzur içinde olması mümkün değildir.

BAŞKAN COŞKUNFIRAT Yaşlılara gösterilen önem ve onların sıkıntılarının çözümü için gösterilen çaba o toplumun uygarlık göstergesinden biridir. Toplumumuzun bugünlere gelmesinde büyük emeği ve çabası olan en büyük hazinemiz, yaşlılarımızın 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’nü kutluyor, kendilerine huzur içerisinde sağlıklı ömür diliyor, ellerinden öperek sevgi ve saygılarımı sunuyorum.”

 

Hakkında admin

Tekrar kontrol edin

KOÇ ‘’AŞURENİN ÇEŞİDİ SEVGİNİN, HOŞGÖRÜNÜN SİMGESİDİR ‘’

HABER FOTO HAYDAR COŞKUNFIRAT ALEVİ KÜLTÜR DERNEKLERİ MEZİTLİ ŞUBESİ AŞURE LOKMASI PAYLAŞIMI VE ŞEHİTLER SERDARI ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir